WEBFOOT · FOTBAL EUROPEAN ȘI INTERNAȚIONAL
Stade Brestois 29 vs SCO Angers
Compară înregistrările pentru Stade Brestois 29 vs SCO Angers după piață, dată și perioadă. Consultă informațiile de vizionare.
Linkuri afiliate · Putem primi un comision. Verifică termenii operatorului pentru țara ta.
📊 Probabilitățile meciului Webfoot
1 = victoria gazdelor · X = egal · 2 = victoria oaspeților. Procentele provin din cotele înregistrate, cu marja eliminată proporțional. Sunt estimări ale pieței, nu o previziune testată a rezultatului real.
| Operator / perioadă | Cote 1 / X / 2 | Probabilități 1 / X / 2 | Marja cotată | Captură (UTC+7) / context | Verifică operatorul |
|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet match (display context) | 2.035 / 3.85 / 3.78 | 1: 48.4% · X: 25.6% · 2: 26.0% | 1.57% | 2026-10-07 07:30 UTC+7 · Meci trecut: probabilități istorice | Vezi 1xBet ↗ |
| 1xBet match (display context) | 2.035 / 3.85 / 3.78 | 1: 48.4% · X: 25.6% · 2: 26.0% | 1.57% | 2026-10-04 14:15 UTC+7 · Meci trecut: probabilități istorice | Vezi 1xBet ↗ |
| 1xBet match (display context) | 1.962 / 3.945 / 3.965 | 1: 50.2% · X: 25.0% · 2: 24.8% | 1.54% | 2026-10-02 23:30 UTC+7 · Meci trecut: probabilități istorice | Vezi 1xBet ↗ |
Metodă: (1 ÷ cota zecimală) ÷ suma pentru 1, X și 2. Setul 2.00 / 3.50 / 4.00 produce aproximativ 48.3% / 27.6% / 24.1%. Favorita poate pierde. Nu se afirmă un profit sau o rată de precizie.
Start: 10 Oct 2026, 18:45 UTC
← Ligue One📊 Tipuri de pariuri
Cotele sunt observații datate. Perioadele și regulile de decontare rămân specifice fiecărui operator.
18 observații
| Piață | Perioadă | Selecție | Linie | Cotă zecimală | Operator | Înregistrat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | Meci (context afișat) | 1 | 2.035 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| 1X2 | Meci (context afișat) | 2 | 3.78 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| 1X2 | Meci (context afișat) | X | 3.85 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| Șansă dublăEticheta sursei: Double chance | Meci (context afișat) | 12 | 1.305 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| Șansă dublăEticheta sursei: Double chance | Meci (context afișat) | 1X | 1.314 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| Șansă dublăEticheta sursei: Double chance | Meci (context afișat) | 2X | 1.872 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| 1X2 | Meci (context afișat) | 1 | 2.035 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| 1X2 | Meci (context afișat) | 2 | 3.78 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| 1X2 | Meci (context afișat) | X | 3.85 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| Șansă dublăEticheta sursei: Double chance | Meci (context afișat) | 12 | 1.305 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| Șansă dublăEticheta sursei: Double chance | Meci (context afișat) | 1X | 1.314 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| Șansă dublăEticheta sursei: Double chance | Meci (context afișat) | 2X | 1.872 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| 1X2 | Meci (context afișat) | 1 | 1.962 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| 1X2 | Meci (context afișat) | 2 | 3.965 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| 1X2 | Meci (context afișat) | X | 3.945 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| Șansă dublăEticheta sursei: Double chance | Meci (context afișat) | 12 | 1.295 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| Șansă dublăEticheta sursei: Double chance | Meci (context afișat) | 1X | 1.293 | 1xBetVezi 1xBet ↗ | ||
| Șansă dublăEticheta sursei: Double chance | Meci (context afișat) | 2X | 1.938 | 1xBetVezi 1xBet ↗ |
Informații de vizionare
Nu există o înregistrare video la nivelul acestui meci. Verifică difuzorul oficial al competiției pentru țara ta.
Conținut actualizat: 2026-10-07T00:30:15+00:00. Datele observațiilor sunt afișate separat.